Wiosenny Turniej Mężczyzn

2018-03-30 09:12:37(ost. akt: 2018-03-30 09:19:00)
fot. — W niedzielę 25 marca odbył się Wiosenny Turniej Mężczyzn o Puchar burmistrza Lidzbarka Warmińskiego. Wzięło w nim udział 10 drużyn. Wygrała "Reaktywacja Petardy"

Autor zdjęcia: Fot. materiały OSiR

"Reaktywacja Petardy" była prawdziwą petardą "Wiosennego Turnieju Mężczyzn". W meczu o pierwsze miejsce pokonała drużynę "Wczorajsi". Trzecie miejsce zdobyła "VOLTEA". W turnieju uczestniczyło dziesięć drużyn, głównie z Lidzbarka.
W niedzielę 25 marca w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Polnej 36 rozegrany został "Wiosenny turniej mężczyzn" o Puchar burmistrza miasta Jacka Wiśniowskiego. W rozgrywkach uczestniczyło 10 drużyn, które walczyły ze sobą w trzech grupach. Po rundzie grupowej rozegrano półfinały, a na koniec rundę finałową.
Gościem specjalnym był Maciej Dobrowolski wychowanek AZS Olsztyn, który gościnnie sędziował jedno ze spotkań turnieju.
Po zaciętej walce w meczu o pierwsze miejsce "Reaktywacja Petardy" pokonała 2:0 drużynę "Wczorajsi". Kolejne, trzecie, miejsce w grupie finałowej zajęła drużyna "VOLTEA".
Trzy pierwsze drużyny zostały nagrodzone przez burmistrza Jacka Wiśniowskiego pucharami, medalami i nagrodami rzeczowymi (karnety do Kina Ignacy).
Przyznano również nagrody indywidualne: Najmłodszy zawodnik turnieju — Paweł Olczyk Gimnazjum nr 2 (puchar, karnet Kino Ignacy); Najlepszy atakujący — Kamil Kotwicki "Wczorajsi" (puchar, torba sportowa, karnet "Warmia Fitness"); Najcenniejsza MVP turnieju — Krzysztof Rawski "Reaktywacja Petardy" (puchar, torba sportowa, karnet "Warmia Fitness"); Najsympatyczniejszym zawodnikiem turnieju została Iwona Kulińska — "Reaktywacja Petardy" (karnet Kino Ignacy).
Drużyna MOW i przyjaciele otrzymała trzy piłki meczowe dla wychowanków.