środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Policjanci i pracownicy cywilni lidzbarskiej komendy włączają się do akcji „SpoKREWnieni służbą”

2018-03-09 08:43:46 (ost. akt: 2018-03-09 15:51:16)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Krew to najcenniejszy dar jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi. Wiedzą o tym pracownicy i policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim, którzy przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „spoKREWnieni służbą”.

W środę 7 marca 2018 roku od rana lidzbarscy policjanci i pracownicy cywilni lidzbarskiej komendy oddają krew w szczytnym celu. Zbiórka tego cennego płynu, trwa od wczesnych godzin porannych w budynku Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Olsztyńskiej.

Mundurowi kierując się odruchem serca dzielą się najcenniejszym darem, jaki można ofiarować drugiemu człowiekowi. Przyłączają się jednocześnie do akcji „spoKREWnieni służbą”. Tym skromnym ale jakże ważnym gestem lidzbarscy policjanci udowodniają, że ludzkie życie i zdrowie można ratować na wiele sposobów.

Mundurowi ratowanie życia ludzkiego mają wpisane w wykonywany zawód i doskonale wiedzą, jak bardzo potrzebna jest krew, w szczególności poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, a także chorym, dzieciom i seniorom.

To ogólnopolskie przedsięwzięcie zorganizowane zostało w hołdzie Żołnierzom Wyklętym, ale także, aby zwrócić uwagę na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Ogólnopolska akcja „spoKREWnieni służbą” została zainaugurowana 1 marca w Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages