Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Finał turnieju halowej piłki nożnej

2018-03-06 11:00:00 (ost. akt: 2018-03-06 11:09:28)
Finał piłki halowej w LW

Finał piłki halowej w LW

W hali widowiskowo-sportowej przy ul. Polnej w Lidzbarku Warmińskim 4 marca rozegrano finał turnieju halowej piłki nożnej o Puchar burmistrza miasta Pana Jacka Wiśniowskiego.

Sześć drużyn toczyło zacięte boje przez cztery edycje turnieju, by na koniec rozstrzygnąć o kolejności zajętych miejsc. Niestety w meczu o piąte miejsce nie stawiła się drużyna "Sami Swoi", oddając tym samym walkowerem zwycięstwo dla drużyny "Ornecka 2".

Mecz o trzecie miejsce pomiędzy drużynami "MOW i przyjaciele" i "Brokersi" zakończył się zwycięstwem 13:7 dla drużyny "Brokersi".

Finał pomiędzy drużynami "Sławex" i "Ornecka 1" był bardzo zacięty. Szala zwycięstwa przechylała się z jednej na drugą stronę.

Gra dostarczała dramaturgii godnej mistrza suspensu Alfreda Hitchcocka. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem i potrzebna będzie dogrywka, w ostatniej minucie bramkę na wagę złotego medalu zdobyła drużyna Sławex-u, zwyciężając z drużyną Orneckiej 1 wynikiem 5:4.

Trzy pierwsze drużyny zostały nagrodzone przez burmistrza Jacka Wiśniowskiego pucharami i medalami. Przyznano również nagrody indywidualne: statuetki i bony zakupowe na sprzęt sportowy w następujących kategoriach:

— Najlepszy strzelec turnieju — Bartosz Grzybowski, 30 goli (Sławex)
— Najlepszy bramkarz — Tomasz Bartoszek (Ornecka 1)
— MVP turnieju — Damian Maczukin (Ornecka 1).


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages