Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Skorzystaj ze wsparcia Powiatowego Urzędu Pracy

2018-02-08 13:15:38 (ost. akt: 2018-02-08 13:27:01)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim zaprasza pracodawców i bezrobotnych z terenu powiatu lidzbarskiego w celu skorzystania ze wsparcia.

Prace interwencyjne
Pracodawco, jeżeli zatrudnisz bezrobotnego w ramach prac interwencyjnych otrzymasz zwrot części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody i składki na ubezpieczenia społeczne tj. miesięcznie 830 zł + składki ZUS. Refundacja może być wypłacana przez okres do 6 m-cy.

Staże
Pracodawco, przyjmij stażystę i przyucz go do wykonywania zadań bez nawiązywania stosunku pracy. Urząd wypłaci osobie bezrobotnej stypendium w wysokości 997,40 zł przez okres 6 miesięcy.

Wyposażenie lub doposażenie stanowisk pracy
Pracodawco, jeżeli chcesz stworzyć nowe stanowisko pracy dla skierowanego bezrobotnego możesz otrzymać na zakup wyposażenia tego stanowiska 23 000 zł.
Zapraszamy do składania wniosków.

Szczegółowe informacje możesz uzyskać w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Lidzbarku Warmińskim, ul. Dębowa 8 lub Punkcie Filialnym w Ornecie, ul. Dworcowa 4 a także pod numerem telefonu 89 524 98 10.

Jeśli jesteś osobą bezrobotną z terenu powiatu lidzbarskiego zarejestrowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lidzbarku Warmińskim lub Punkcie Filialnym w Ornecie to nie trać okazji i skorzystać w 2018 r. z jednej z form wsparcia.

Szkolenia

Zdobądź nowe kwalifikacje lub podnieś te, które już masz i zwiększ swoją szansę na podjęcie zatrudnienia!v Przeszkol się! Koszt szkolenia to ok. 5000zł.

Bon szkoleniowy

Nie ukończyłeś jeszcze 30 lat? Skorzystaj z jednego lub kilku szkoleń organizowanych w wybranych przez siebie instytucjach szkoleniowych. Zawnioskuj o bon w wysokości ok.4 353zł.

Bon na zasiedlenie

Nie ukończyłeś jeszcze 30 lat i znalazłeś pracę poza miejscem zamieszkania? bon na zasiedlenie jest dla ciebie ! Aż 8 400zł na nowy start.

Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

Masz pomysł na biznes, ale brakuje Ci środków na jego realizację/ Zgłoś się do nas! Otrzymasz aż 23 000zł na otwarcie własnej firmy.

Projekt pt. "Aktywizacja zawodowa osób w wieku powyżej 29 roku życia w powiecie lidzbarskim (IV) współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages