Sobota, 16 lutego 2019. Imieniny Danuty, Daniela, Juliany

Kto zostanie SuperSołtysem 2018?

2018-02-06 09:31:09 (ost. akt: 2018-02-06 09:36:17)
Fot. — W ubiegłym roku Anna Czeryba zdobyła Złotego, Ryszard Mulański Srebrnego, a Sylwia Ciszewska Brązowego Super Sołtysa Powiatu Lidzbarskiego

Fot. — W ubiegłym roku Anna Czeryba zdobyła Złotego, Ryszard Mulański Srebrnego, a Sylwia Ciszewska Brązowego Super Sołtysa Powiatu Lidzbarskiego

Autor zdjęcia: fot. Beata Szymańska

Trwa nasz plebiscyt na Super Sołtysa 2018. W chwili gdy powstaje ten tekst najwięcej głosów ma Emil Rońda, sołtys Henrykowa. Na drugim miejscu uplasował się Jacek Świniarski z Kumajn, a na trzecim Arkadiusz Milun z Nowej Wsi Wielkiej.

Głosowanie trwa, więc wszystko jeszcze może się zmienić. Warto przy okazji przypomnieć ubiegłorocznych laureatów. W roku 2017 najwięcej głosów w plebiscycie Gazety Olsztyńskiej i Dziennika Elbląskiego w powiecie lidzbarskim uzyskali Anna Czeryba, Ryszard Mulański i Sylwia Ciszewska. Na uroczystej gali w Olsztynie odebrali statuetki i dyplomy.

Dla Anny Czeryby była to już druga statuetka SuperSołtysa.
— Sama bym sobie nie poradziła — mówiła wówczas pani Ania. — Kocham pracę społeczną i cieszę się, że mój mąż ma tyle cierpliwości i mnie we wszystkim wspiera.

W ubiegłym roku w konkursie wzięło udział aż 620 kandydatów, z czego 318 to były kobiety. Tytuł Supersołtysa Województwa Warmińsko-Mazurskiego otrzymał Jerzy Głowacki, sołtys Frygnowa (gm. Grunwald), Srebrnego Supersołtysa Województwa Warmińsko-Mazurskiego przypadł Jolancie Niesiobędzkiej, sołtysce Wieprza (gm. Zalewo), a brązowym sołtysem regionu została Anna Kozłowska, sołtys Kiersztanówka (gm. Grunwald).
Kto zdobędzie te niezwykłe tytuły w roku 2018? Czas pokaże. Poniżej przypominamy na czym polega nasz plebiscyt.

Tytuł "SuperSołtysa 2018" Powiatu Lidzbarskiego otrzyma sołtys, który uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów nadesłanych w głosowaniu. Kolejnym dwóm kandydatom zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa.
Plebiscyty na "SuperSołtysa 2018" odbywa się we wszystkich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego. Zostanie w nim wyłoniony także regionalny "SuperSołtys 2018" oraz tak jak w powiecie Sołtys Srebrny i Brązowy.

Plebiscyt trwa od 29 stycznia do 9 marca 2018 roku, czyli zakończy się na dwa dni przed świętem Sołtysa, które obchodzimy corocznie 11 marca.

Aby oddać głos na swojego kandydata należy wysłać SMS na numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT za SMS) wpisując w treści gl.sps.xx - w miejsce xx należy wpisać numer kandydata, który znajdziecie państwo na stronie internetowej www.lidzbarkwarminski.wm.pl przy jego nazwisku.
Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej Gazety Olsztyńskiej.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages