Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

XVIII Edycja Góry Grosza zakończona

2018-01-22 19:48:46 (ost. akt: 2018-01-25 11:32:14)
Fot. — To była już osiemnasta edycja akcji Góra Grosza. Uczniowie z Kiwit wzięli w niej czynny udział

Fot. — To była już osiemnasta edycja akcji Góra Grosza. Uczniowie z Kiwit wzięli w niej czynny udział

Autor zdjęcia: Izabela Karczewska

Jeden grosz znaczy niewiele, ale góra grosza jest największa na świecie – takie przesłanie towarzyszyło dzieciom z Przedszkola i uczniom Szkoły Podstawowej w Kiwitach w tegorocznej edycji Góry Grosza.

Akcja zbierania drobnych pieniążków dla dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu przebiegała pod patronatem Rady Wolontariatu działającej przy Samorządzie Uczniowskim. W zbiórkę pieniędzy zaangażowana była cała społeczność uczniowska..

Zebrane pieniążki zostały przeliczone przez wolontariuszy: Laurę Dziadosz, Zuzannę Januszewską, Julię Kawalir, Dominikę Matuszczak, Aleksandrę Wojtkielewicz , a następnie suma 664,82 zł przekazana została przez opiekuna panią Izabelę Mieczkowską do Towarzystwa Nasz Dom, które jest organizatorem tego przedsięwzięcia.

Poprzez takie działania dzieci i młodzież przekonują się jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.
Zespół ds. Promocji Szkoły

quote=Podziel się informacją]Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: ]kliknij
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: izaagkarczewska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages