Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Trwa 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2018-01-14 11:57:19 (ost. akt: 2018-01-14 12:26:12)
Morsy i biegacze zbierają pieniądze dla WOŚP w Lidzbarku Warmińskim

Morsy i biegacze zbierają pieniądze dla WOŚP w Lidzbarku Warmińskim

Autor zdjęcia: Ewa Lubińska

Wolontariusze z puszkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pojawili się na ulicach Lidzbarka Warmińskiego już od godziny 8.00 i będą kwestowali do 16.00. O godz. 11:00 do akcji włączyli się członkowie Klubu Morsa oraz Klubu Biegacza, a także Koło Strzeleckie "Warmia".

W Lidzbarku warmińskim na deptaku przy Placu Wolności równo o godz. 11:30 wystartował bieg na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym samym czasie i miejscu Lidzbarskie Morsy zażywały także charytatywnej kąpieli w specjalnie w tym celu ustawionych w centrum miasta basenach.

Także od godz. 11:00 zaplanowano zawody strzeleckie - organizowane przez LOK Koło Strzeleckie "Warmiak" na strzelnicy ul. Wyszyńskiego, z których dochód również trafi do puszek WOŚP.

Przed lidzbarczanami jeszcze Finałowy Koncert połączony z licytacjami w Lidzbarskim Domu Kultury, który zaplanowano na godz. 14:00 w Lidzbarskim Domu Kultury.

Tradycyjnie będziemy mogli podziwiać naszych lokalnych artystów. Między występami tradycyjnie przewidziane są licytacje, podczas których również będzie można dokonywać opłat kartą przy pomocy terminala, czyli kartą. O godz. 20.00 — Światełko do nieba - pokaz sztucznych ogni na parkingu przy LDK.

Orkiestra gra także hucznie w Ornecie. Mieszkańcy miasta i gminy Orneta po raz kolejny otworzą swoje serca dla potrzebujących. Zbiórka do puszek WOŚP rozpoczęła się o godz. 9:00. W mieście można spotkać 39 wolontariuszy.

O godz. 10.00 w hali widowiskowo - sportowej rozpoczął się Grand Prix Ornety w Piłce Siatkowej oraz Zawody Towarzyskie – Strzelectwo Pneumatyczne – obiekt Ośrodka Sportu i Rekreacji „Słoneczna”.

Od godz. 15.00 organizatorzy zapraszają do Miejskiego Domu Kultury w Ornecie, gdzie na scenie zagoszczą artyści chcący wesprzeć ideę WOŚP. Program zakończy Światełko do nieba, punktualnie o godz. 20.00.

Celem tegorocznej zbiórki jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Chodzi o trafienie z nowoczesnym sprzętem do szpitali tzw. pierwszego stopnia, czyli tych podstawowych.
Zarządzaj
lubPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages