środa, 27 maja 2020. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

CZAS BOŻEGO NARODZENIA …

2017-12-20 13:13:23 (ost. akt: 2017-12-20 13:34:30)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Chrześcijańska tradycja Wigilii Bożego Narodzenia już dawno opuściła domowe pielesze i wkroczyła do miejsc, w których na co dzień spędzamy dużo czasu, takich jak praca czy szkoła.

W Szkole Podstawowej w Kiwitach spotkania wigilijne uczniów i ich rodziców organizowane są w poszczególnych klasach przez wychowawców. Kulminacją tych spotkań jest wigilia szkolna zrzeszająca całą brać uczniowską i pedagogów.

Uroczyste spotkanie rozpoczęło przedstawienie bożonarodzeniowe przygotowane przez uczniów, rodziców i nauczycieli pod kierunkiem Pani Izabeli Mieczkowskiej. W ciszy i skupieniu obejrzeliśmy piękną inscenizację Narodzenia Pańskiego.

Następnie Pani dyrektor Bożena Pelik-Ogonowska podziękowała wszystkim artystom oraz Paniom Izabeli Karczewskiej i Zofii Słowikowskiej za stworzenie pięknego nastroju, przygotowanie dekoracji i świątecznego stołu.

Pani dyrektor złożyła też życzenia świąteczne wszystkim obecnym i zaprosiła do tradycyjnego podzielenia się opłatkiem i na słodki poczęstunek.

Święta Bożego Narodzenia wyzwalają w ludziach pozytywne i bardzo ciepłe emocje. Tak było i tym razem. Magia świąt zadziałała.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknijPolub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: izaagkarczewska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages