Sobota, 24 października 2020. Imieniny Arety, Marty, Marcina

SZLACHETNA PACZKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W KIWITACH

2017-12-19 12:04:15 (ost. akt: 2017-12-19 12:25:00)

Autor zdjęcia: Izabela Karczewska

Gotowość niesienia pomocy innym w różnych sytuacjach życiowych oraz empatia i wrażliwości na los drugiego człowieka to wartości, które należy zaszczepiać od najmłodszych lat.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kiwitach wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Wśród całej społeczności uczniowskiej zorganizowano zbiórkę pieniędzy, za które zakupiono żywność, środki czystości i kosmetyki. Te dary serca przekazano trzem potrzebującym rodzinom z naszej gminy.

Cała akcja przebiegała pod patronatem Szkolnej Rady Wolontariatu, działającej w ramach Samorządu Uczniowskiego, jego opiekuna i Koordynatora Szkolnego Wolontariatu pani Izabeli Mieczkowskiej.

Gotowość niesienia pomocy i zaangażowanie Członków Szkolnej Rady Wolontariatu w całej akcji doskonale rokują na przyszłość.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: izaagkarczewska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages