Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Zagraj w golfa piłką nożną przez Gminę Kiwity

2017-12-12 09:26:36 (ost. akt: 2017-12-12 12:00:11)

Autor zdjęcia: "Łańcuch Wzajemności"

Stowarzyszenie „Łańcuch Wzajemności” od marca realizuje projekt o nazwie „Przełamujemy bariery”, współfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Jednym z końcowych jego działań stowarzyszenia była impreza lokalna, w czasie której uczestnicy projektu mogli pochwalić się zarówno wytworami swojej pracy, jak też zaprezentować i wyjaśnić zasady gry w golfa piłką nożną na nowo powstałym boisku.

Przygotowane na to spotkanie wspólnie z Bankiem Żywności w Olsztynie zdrowe przekąski częściowo zrekompensowały deszczową pogodę. Również wystawa powstałych podczas realizacji projektu prac i autoprezentacje uczestników pokazały jak wiele swojego zaangażowania włożyli w czasie prowadzonych warsztatów i spotkań.

Do udziału w imprezie uczestnicy projektu zaprosili młodzież szkół podstawowych z pobliskich miejscowości, a jako, że był to dzień 6 grudnia nie obyło się również bez św. Mikołaja, który razem z Proboszczem naszej Parafii rozdzielał dla wszystkich uczestników „mikołajkowe prezenty”.

Gra w golfa piłką nożną jest najnowszym dziełem Stowarzyszenia, które powstało na terenie „Krekolandii”. Jest to gra, która w doskonały sposób łączy umiejętności i sprawność starszych i młodszych, dlatego zachęcam wszystkich przejeżdżających przez Krekole do odwiedzenia „Krekolandii” i zapoznania się z zasadami gry, by już w najbliższym sezonie letnim skorzystać z proponowanej przez Stowarzyszenie atrakcji.

Prezes Stowarzyszenia Ryszard Przytuła

ewydanie]
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: krekole

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages