Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Dwa pytania do nowego komendanta policji

2017-12-06 09:42:22 (ost. akt: 2017-12-13 16:20:44)
Nadkom. Piotr Koszczał

Nadkom. Piotr Koszczał

Autor zdjęcia: materiały KPP LW

Nadkom. Piotr Koszczał 22 listopada został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Lidzbarku Warmińskim. Czy planuje jakieś zmiany? Zapytaliśmy o to.

— Jakie są pana pierwsze spostrzeżenia w związku z objęciem stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Lidzbarku Warmińskim?

— Komendantem Powiatowym Policji w Lidzbarku Warmińskim jestem od niedawna. Przyglądam się jak pracuje jednostka, jakie ma efekty pracy i widzę, że osiągnięte wyniki są na dobrym poziomie. Przyglądam się też strukturom i poznaję problemy z jakimi borykają się funkcjonariusze i pracownicy cywilni. Oczywiście jest ich niemało, od problemów finansowych przez kadrowe. W tym kierunku będę chciał podjąć pierwsze działania, by polepszyć warunki pracy. W niewielkiej jednostce, takiej jak lidzbarska komenda, nawet minimalne braki kadrowe są dużym problemem i powodują obciążenie pracą innych policjantów. Planuję też niewielkie zmiany w organizacji komendy. W swoich założeniach będę dążył do poprawy poczucia bezpieczeństwa w powiecie lidzbarskim.

— Czy planuje pan zmiany personalne w tutejszej komendzie i komisariacie w Ornecie?

— Jestem wymagający wobec siebie i tego samego będę oczekiwał od swoich podwładnych. Na chwilę obecną, nie przewiduję żadnych zmian kadrowych. Każdy ma czystą kartę i równe szanse. Cenię zaangażowanych pracowników i rzetelnych fachowców. Od policjantów oczekuję, aby swoją służbę pełnili zgodnie ze słowami roty ślubowania, a od pracowników sumiennego wykonywania obowiązków służbowych. Liczę na dobrą współpracę zarówno z policjantami, pracownikami jak i lokalnym społeczeństwem.
lub

ewydanie]
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (8) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Ccckk #2397891 | 94.254.*.* 14 gru 2017 12:40

  Może niech komendaNT zacznie od 1patroli pieszych 2 zwiększenia etatów 3 monitoringu dyżurnego na telefonie bo zawsze zlewają wszystko mówiąc ze patrol zajęty itp itd. 3 zwiększeniu bezpieczeństwa przez większą liczbę kamer miejskich 4 stronę gdzie mieszkańcy mogą anonimowo powiadamiac o problemach w mieście

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. Maro #2394953 | 94.254.*.* 10 gru 2017 15:35

   Pan Koszczał niech zmiany zacznie od siebie!!! Jego umundurowanie jest niezgodne z przepisami!!! Czarne pagony do munduru galowego !!! Korpusówki to samo czarne a powinny być granatowe i wyszywane a nie jakieś klejone gówno!!! I takich mamy właśnie przełożonych co od innych wymagają a sami nie mają o niczym pojęcia!!!

   ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. cet #2394746 | 195.136.*.* 10 gru 2017 08:10

    by zrobić POrządek w tym .....

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. dlaczego wrócił z emerytury #2394347 | 88.156.*.* 9 gru 2017 13:49

    do służby??

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    Zagraj w GRY.wm.pl

    • Goodgame Empire
    • Goodgame Big Farm
    • Goodgame Poker
    • Shadow Kings - The Dark Ages