Sobota, 5 grudnia 2020. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

"Kredyt" przy stoliku

2017-11-23 09:08:42 (ost. akt: 2017-11-23 09:12:23)

Autor zdjęcia: Miejska Biblioteka Publiczna w Lidzbarku Warmińskim

20 listopada W Domu Środowisk Twórczych "Ratusz" odbył się "Teatr przy Stoliku". Wystąpili w nim aktorzy Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie - Grzegorz Jurkiewicz i Marcin Kiszluk w sztuce "Kredyt".

Po raz drugi w tym roku lidzbarska publiczność miała okazję spotkać się z „Teatrem przy Stoliku”. W prezentowanym teatrze słowa wystąpili Grzegorz Jurkiewicz i Marcin Kiszluk, słowo wstępne wygłosiła Elżbieta Lenkiewicz.

Tym razem aktorzy olsztyńskiego Teatru im. Stefana Jaracza zaprezentowali sztukę pt. "Kredyt" - komedię z błyskotliwymi dialogami i nagłymi zwrotami akcji.

„Kredyt" to pozornie zwyczajna historia. Oto do banku przychodzi klient, który chce dostać kredyt. Ma jednak problem – nie dysponuje żadnym zabezpieczeniem finansowym, wobec czego dyrektor oczywiście odmawia pożyczki.

Zdesperowany mężczyzna sięga po swoją dobrze przemyślaną broń – tyleż nietypowy, co wyrafinowany szantaż. Dalej wszystko potoczy się w sposób absolutnie nieprzewidywalny…

Podstawowym atutem inteligentnej komedii wielokrotnie nagradzanego za swoją twórczość hiszpańskiego dramaturga, jest błyskotliwy dialog i zaskakujące zwroty akcji oraz nader celne obserwacje psychologiczne bohaterów.
Organizatorzy


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Czytelnia

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages