Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Tu każdy skok był skokiem po serce!

2017-11-14 12:00:00 (ost. akt: 2017-11-14 15:23:04)
„Skok po serce - też mam marzenia, chcę żyć!”  w Kierwinach

„Skok po serce - też mam marzenia, chcę żyć!” w Kierwinach

Autor zdjęcia: materiały organizatora

„Skok po serce - też mam marzenia, chcę żyć!” — pod takim hasłem 11 listopada odbyły się w Kierwinach Charytatywne Amatorskie Zawody Jeździeckie, z których dochód zostanie przeznaczony na operację serduszka maleńkiej Patrycji Żebrowskiej z Olsztyna.

W ostatnią sobotę 11 listopada w podlidzbarskich Kierwinach na Rancho Milka Star Polish Pony Club, odbyły się Charytatywne Amatorskie Zawody Jeździeckie „Skok po serce - też mam marzenia, chcę żyć!”.

Impreza była dedykowana zbiórce pieniędzy na operację serduszka maleńkiej Patrycji Żebrowskiej z Olsztyna, która urodziła się z jedną komorą serca. Całość kwot z wpisowego została przekazana na konto opiekującej się dziewczynką Fundacji Cor Infantis.

W zawodach odbyło się ponad 220 przejazdów zawodników w wieku od 4 lat do… a któż pełnoletnie kobiety o wiek zapyta?

Imprezie towarzyszyły konkursy: pony games dla dzieci, skoków „z buta”, skokowe od 40 cm do Potęgi skoków - Konik na żetonik (wpłaty do puszek fundacji za każdy wykonany przez zawodników skok).

Nawet kapryśna pogoda nie zdołała ostudzić gorących serc uczestników. Jechał kto mógł i jak mógł — uczestniczyły nawet osoby niepełnosprawne!

Wola walki, hojność i wspaniała atmosfera towarzyszyły organizatorom od godziny 12.00 do późnego wieczora.

Czekamy na podanie przez Fundację zliczonej kwoty ale wiadomo, że puszki wolontariuszy pękały w szwach. Zawody były tym wyjątkowe, że po raz pierwszy organizator Polish Pony Club robił imprezę jako Oddział na Polskę Brytyjskiego The Pony Club.

— W zawodach brały udział osoby z całej Polski, goście przybyli między innymi z Warszawy, Łodzi i Starogardu Gdańskiego — powiedział Jerzy Mićko z Rancho Milka Star Polish Pony Club. —Jesteśmy zbudowani tak wysoką frekwencją.

Planowaliśmy imprezę regionalną, a wyszła ogólnopolska. Patrycja także była z nami, przyjechała w towarzystwie rodziców, otworzyła imprezę wjeżdżając na siwym kucyku. Podczas tych zawodów każdy skok był skokiem po serce!

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages