Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Wieczór komediowy w Caffe Pasja, w Lidzbarku Warmińskim

2017-11-06 12:24:15 (ost. akt: 2017-11-06 12:31:07)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

W Lidzbarku Warmińskim zaplanowano kolejny wieczór komediowy Get up Stand-up. Odwiedzi nas dwóch komików z grupy Stand-up Polska: Antoni Syrek-Dąbrowski oraz Maciek Adamczyk.

Imprezę zaplanowano na środę, 8 listopada w godzinach 20:00 - 22:00 w Caffe Pasja. Jest dozwolona od lat 18. bilety po 20 zł (dostępne w Caffe Pasja i na www.kupbilecik.pl) oraz po 25 zł w dniu występu.

Satyryczny wieczór poprowadzi Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.

Kogo zobaczymy na scenie?

Antoni Syrek-Dąbrowski to komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central

Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN. Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express - kolaboracji komików z całej Europy Wschodniej.

Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze "IO" w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze "Hofesinka", który co tydzień można oglądać na deskach Klubu Komediowego w Warszawie.

Maciek Adamczyk natomiast to jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się od 7 lat. Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż - mimo walki z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia.

W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując im kubek dobrego kakao.

Od lat tworzy teksty komediowe na tematy tak różne jak zagadnienia prawniczej legislacji czy istota polsko-niemieckich Dni Węgorza.

Doświadczenie tekściarskie uzupełnia prowadzeniem imprez, audycji radiowych i samochodów, także pola jego zainteresowań są równie obszerne jak jego podmiejska działka (jest możliwość zamówienia dyni).

Właśnie w toku cierpliwej pracy na małoroli Maciek nauczył się otwartości, spokoju i pogody ducha. Jeśli połączymy to z wnikliwym umysłem, naostrzonym w ramach zawodowego rozśmieszania ludzi, otrzymamy człowieka z którym warto usiąść pod liściem, a odpocząć sobie.

Komedia Maćka Adamczyka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages