środa, 27 maja 2020. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

W Lidzbarku Warmińskim trwa Ogólnopolski Tydzień Kariery

2017-10-18 09:36:43 (ost. akt: 2017-10-18 09:52:30)
Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Autor zdjęcia: archiwum

Już po raz dziewiąty Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim organizuje Ogólnopolski Tydzień Kariery dla mieszkańców powiatu lidzbarskiego.

Akcja ma ułatwić świadomy wybór ścieżki kariery zawodowej. Promuje też szkolne i zawodowe poradnictwo. Rozpoczęła się już w poniedziałek i potrwa do 20 października

16 października był Dzień Otwarty Powiatowego Urzędu Pracy w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Dębowej 8 (oferta skierowana do uczniów ponadgimnazjalnych szkół).

Tego samego dnia otwarty był Punkt Konsultacyjny PUP (dla osób bezrobotnych, poszukujących pracy i wszystkich zainteresowanych doradztwem specjalistów z Powiatowego Urzędu Pracy).

17 października odbyło się spotkanie dyrektora PUP z dyrektorami szkół podstawowych z powiatu lidzbarskiego.

A na jutro — 19 października osoby bezrobotne będą mogły skorzystać z warsztatów dla osób bezrobotnych pod nazwą „Odkryj swój potencjał”. Spotkanie odbędzie się w PUP przy ul. Krasickiego 1 (Klub Pracy pok. nr 3, w budynku Urzędu Gminy) w Lidzbarku Warmińskim.

Poza tym w dniach 18-20 października uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu lidzbarskiego mogą uczestniczyć w warsztatach pod nazwą „Odkryj swój potencjał”, które odbywają się w ich placówkach.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknijPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages