Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Już dzisiaj wybierz przyszłość

2017-10-19 10:00:00 (ost. akt: 2017-10-19 10:25:58)
Kongres Przyszłości

Kongres Przyszłości

Autor zdjęcia: archiwum

Myśleliście kiedyś państwo o przyszłości? Nie swojej, ale swoich dzieci i wnuków? Czy zastanawialiście się czy w tej przyszłości znajdą swoje miejsce na Warmii i Mazurach? Czy też raczej widzicie ich przyszłość w Warszawie czy innym Londynie?

Pewnie to drugie, ale przecież nie musi tak być. To w dużym stopniu od nas zależy, czy dla naszych dzieci i wnuków zostawimy coś oprócz jezior i czystego powietrza.

Dzisiaj możemy bowiem zacząć budować dla nich przyszłość. Właśnie między innymi po to wymyśliliśmy Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości, który odbędzie się w Olsztynie 16 listopada (kongresprzyszlosci.pl). Poszukamy tam odpowiedzi na pytanie co powinniśmy rozwijać, aby jeszcze szybciej nadrabiać dystans w stosunku do innych regionów Unii Europejskiej.

Taka platforma, która stwarza możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy między nauką, biznesem i technologią, w naszym regionie pojawi się po raz pierwszy.

Wymiar biznesowy to tylko jedna z pięciu platform Kongresu. Porozmawiamy tam też o nowych technologiach czy zdrowym stylu życia. Osobiście polecam panel "Jak nie zwariować w otaczającym nas świecie i odnieść sukces?".

Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości to wydarzenie roku w naszym regionie. Warto na nim być.
Igor Hrywna

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages