Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Targi Pracy i Edukacji w Lidzbarku Warmińskim

2017-10-11 11:23:22 (ost. akt: 2017-10-11 11:51:37)

10 października br. Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Lidzbarku Warmińskim zorganizowało „Targi Edukacji i Pracy” pod honorowym patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego i Starosty Lidzbarskiego.

Uroczystego otwarcia Targów Edukacji i Pracy dokonali Starosta Lidzbarski Jan Harhaj, Wicestarosta Jarosław Kogut oraz Iwona Pekura – Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu. Na Targach odczytany został List Gratulacyjny od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego.

Głównym celem Targów było zapoznanie mieszkańców powiatu lidzbarskiego z propozycją kierunków kształcenia ponadgimnazjalnego i wyższego, ofertą lokalnych instytucji szkoleniowych, ofertami pracy proponowanymi przez lokalne firmy poszukujące pracowników w regionie i za granicą oraz umożliwienie młodzieży bezpośrednich konsultacji ze specjalistami rynku pracy.

Wśród wystawców zaprezentowali się lokalni pracodawcy, uczelnia wyższa, szkoły ponadgimnazjalne, firmy szkoleniowe. Lokalni pracodawcy, instytucje rynku pracy zaprezentowali ponad 200 miejsc pracy w służbie mundurowej, wszelkich usługach, handlu, produkcji. Ponadto, uczestnicy przedsięwzięcia mieli okazję zapoznania się z propozycjami przygotowanymi przez instytucje wspierające integrację z rynkiem pracy tj.: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu, które zaprezentowało m.in. sieć EURES, czyli oferty pracy zagranicznej.

Młodzieżowym Centrum Kariery OHP promującym bogaty wachlarz usług oraz ofertę bezpłatnych kursów zawodowych.

Targi Edukacji i Pracy odbyły się pod honorowym patronatem Wojewody Warmińsko - Mazurskiego Artura Chojeckiego i Starosty Powiatu Lidzbarskiego Jana Harhaja. Wydarzenie miło miejsce w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim. Patronat medialny nad przedsięwzięciem objęła „Gazeta Lidzbarska”.

Autor zdjęć: Sylwia Szczepkowska – spec. ds. rozwoju zawodowego MCK OHP w Lidzbarku Warmińskim, CEiPM OHP w ElbląguCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Rawq #2348984 | 195.117.*.* 12 paź 2017 10:29

  Lipa szkoda kasy

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. gość #2348320 | 195.136.*.* 11 paź 2017 12:48

  Darmowa wyżerka dla " dających pracę " , wg. to psu na budę takie imprezy, młodzi uciekają zdolni uciekają z regionu, brak dobrze płatnych miejsc pracy, konkurencyjność pracy w powiecie lezy na łopatkach !

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages