Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Domowa Akademia "Smyk" Magdalena Chrząszcz zaprasza!

2017-10-04 12:22:50 (ost. akt: 2017-10-05 13:44:59) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: 4ever.eu

Rodzice, opiekunowie faktyczni i prawni będą mogli skorzystać z warsztatów i szkoleń z psychologiem, który uświadomi jak radzić sobie w trudnych sytuacjach związanych z niepełnosprawnością dziecka, jak je wspierać w domu oraz ratownikiem medycznym, który wyjaśni między innymi jak radzić sobie w nagłych sytuacjach zagrażających życiu.

Domowa Akademia "Smyk" Magdalena Chrząszcz od sierpnia br. przystąpiła do realizacji projektu współfinansowanego ze środków EFS w ramach regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 pn. "Punkt Przedszkolny SMYK dostosowany do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami".

W ramach projektu wszystkie dzieci mogą skorzystać z zajęć:
gimnastyki korekcyjnej, logopedycznych, rozwijających kompetencje społeczno-emocjonalne z elementami muzyki i tańca, ogólnorozwojowych na basenie (zapewniamy dojazd dziecka i rodzica/opiekuna prawnego, faktycznego), edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych.

Natomiast dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności będą odbywały się zajęcia socjoterapeutyczne oraz terapia logopedyczna, pedagogiczna i integracji sensorycznej.

Zajęcia będą prowadzone w małych grupach z naciskiem na indywidualne podejście do każdego dziecka przez wykształconą kadrę pedagogiczną.

W ramach czesnego, które wynosi 300 złotych miesięcznie jest także nauka języka hiszpańskiego i migowego oraz dwudaniowy obiad.

Pamiętaj! Dla nas liczy się prawidłowy rozwój Twojego dziecka, przebiegający w atmosferze życzliwości i poczuciu bezpieczeństwa.
Formularze zgłoszeniowe są dostępne w siedzibie Domowej Akademii "Smyk" Magdalena Chrząszcz ul. Przemysłowa 15A, 11-130 Orneta. Telefon kontaktowy: 516-089-655


Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages