Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Zaplanuj swoją zawodową przyszłość podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

2017-10-12 12:00:00 (ost. akt: 2017-11-06 14:14:04) Artykuł sponsorowany
fot02_ Targi pracy

fot02_ Targi pracy

Autor zdjęcia: Kamil Onyszk

Już po raz dziewiąty Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim organizuje Ogólnopolski Tydzień Kariery, którego celem jest propagowanie świadomego wyboru ścieżki kariery zawodowej i promocja poradnictwa szkolnego i zawodowego wśród mieszkańców powiatu lidzbarskiego.

Akcja odbywa się corocznie pod patronatem ministra spraw edukacji i w tym samym czasie skupia setki inicjatyw w całym kraju, skierowanych do uczniów, studentów jak i dorosłych zainteresowanych planowaniem swojej kariery.

W ramach tegorocznych obchodów OTK w dniach od 16 do 20 października będzie można skorzystać z następujących działań:

1. 16 października Dzień Otwarty Powiatowego Urzędu Pracy w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Dębowej 8. Oferta skierowana do uczniów ponadgimnazjalnych szkół.

2. 16 października będzie otwarty Punkt Konsultacyjny w Powiatowym Urzędzie Pracy przy ul. Dębowej 8. Oferta skierowana jest do osób bezrobotnych, poszukujących pracy i wszystkich zainteresowanych doradztwem specjalistów z Powiatowego Urzędu Pracy.

3. 17 października w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy przy ul. Dębowej 8 odbędzie się także spotkanie dyrektora PUP z dyrektorami szkół podstawowych z powiatu lidzbarskiego.

4. 19 października osoby bezrobotne będą mogły skorzystać z warsztatów dla osób bezrobotnych pod nazwą „Odkryj swój potencjał”. Spotkanie odbędzie się w PUP przy ul. Krasickiego 1 (Klub Pracy pok. nr 3, w budynku Urzędu Gminy) w Lidzbarku Warmińskim.

5. W dniach 18-20 października uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu lidzbarskiego będą uczestniczyć w warsztatach pod nazwą „Odkryj swój potencjał”., które będą odbywać się w ich placówkach.

Powyższe oferty skierowane są do mieszkańców powiatu lidzbarskiego.

POWIATOWY URZĄD PRACY W LIDZBARKU WARMIŃSKIM SERDECZNIE ZAPRASZA!

Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy przy ul. Dębowej 8 w Lidzbarku Warmińskim w godz. poniedziałek-piątek 7:00 – 15:00 oraz pod numerem tel. 89-767-35-66 lub w Punkcie Filiarnym w Ornecie przy ul. Dworcowej 4 i pod numerem telefonu 89-524-98-10.

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages