Kolejne medale młodych zapaśników

2017-09-29 14:38:19(ost. akt: 2017-09-29 15:01:31)

Autor zdjęcia: Materiały klubu

W ubiegłą sobotę, 23 września w Grajewie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu klasycznym. Konto LUKS Warmii powiększyło się o trzy medale.
Drużynowo lidzbarski klub zajął piąte miejsce na 19 wystawionych reprezentacji, a warto dodać, że reprezentowało go jedynie czterech zawodników. Najlepiej poszło niezawodnemu Jakubowi Walczyńskiemu, który zdążył przyzwyczaić kibiców, że na większości zawodów staje na podium. Zdobył złoty medal w kategorii 53 kg.

Drugi z zawodników LUKS Warmii Teodor Sadowski turniej zakończył z brązowym medalem w kategorii 42 kg. W tej samej kategorii Rafał Wangin zajął piąte miejsce, co także jest satysfakcjonującym wynikiem, bo była to jedna z najmocniej obsadzonych grup.

Również z brązowym medalem wrócił z turnieju Cyprian Kowalik. Wywalczył go w kategorii 47 kg.