Arletta Tuzik trzecia w województwie

2017-09-22 09:43:02(ost. akt: 2017-09-22 09:50:16)

Autor zdjęcia: Łukasz Knop

16 września na kortach OTK "Jodłowa" w Olsztynie odbyły się I Amatorskie Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur w Tenisie Ziemnym Kobiet. O mistrzostwo Warmii i Mazur rywalizowało 29 zawodniczek z kilku miast naszego regionu. Lidzbarczanka, Arletta Tuzik, ukończyła turniej na trzecim miejscu.
Arletta dotarła do półfinału, gdzie uległa Urszuli Kopeć z Olsztyna (zwyciężczyni całego turnieju). Koleżanki z kortu określiły mecz Arletty i Urszuli jako "przedwczesny" finał, ponieważ gra obu dziewczyn stała na wysokim poziomie, obfitowała w ciekawe rozwiązania taktyczno-techniczne oraz mocne uderzenia. Ostatecznie Arletta zajęła trzecie miejsce. Gratulujemy.