Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Sto lat to za mało!

2017-08-09 10:11:11 (ost. akt: 2017-08-09 14:07:58)

Autor zdjęcia: Kamil Onyszk

Pani Kazimiera Masojć urodziła się w 1917 roku w Lipkach na Wileńszczyźnie. Po repatriacji osiedliła się w Bornitach, w gminie Pieniężno. Przed tygodniem obchodziła u córki w Lidzbarku Warmińskim setne urodziny.

100 lat to piękny wiek i nie tylko dlatego, że wzrasta świadczenie z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - Pani Kazimiera doczekała się dziesięciorga wnucząt i siedmiorga prawnucząt.

Prawie wszyscy byli obecni na urodzinowym obiedzie. Wśród gości znaleźli się także Kierownik Placówki Terenowej KRUS Lidzbark Warmiński Bożena Piskorz, która zajęła się organizacją spotkania, pracownik KRUS starszy referent ubezpieczeń Kamila Kuczyńska, w-ce Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego Sebastian Kuźniewski i Burmistrz Pieniężna Kazimierz Kiejdo.

Goście złożyli jubilatce życzenia i wręczyli kwiaty. Odczytano także list gratulacyjny od premier Beaty Szydło.

A jaki jest przepis pani Kazimiery na długie życie? Córka Czesława mówi, że to dzięki ulubionym potrawom wileńskim.

Pomimo pięknego wieku pani Kazimiera promieniuje wręcz łagodnością i chyba nie sposób nie darzyć jej sympatią. Uśmiecha się, żartuje i choć wzrok i słuch nie są już takie jak dawniej, nie przeszkadza to cieszyć się życiem.

Wszystkiego najlepszego Pani Kazimiero od całej redakcji Gazety Lidzbarskiej.

okCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co rhttps://redakcja.wm.pl/#obisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages