Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Spotkanie ze Strażą Graniczną

2017-08-01 09:00:00 (ost. akt: 2017-08-01 09:53:32)

Autor zdjęcia: Morski Oddział Straży Granicznej

Placówka Straży Granicznej w Górowie Iławeckim organizuje spotkanie dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych, które zatrudniają, bądź zamierzają zatrudniać cudzoziemców. Spotkanie odbędzie się 17 sierpnia 2017 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Wyszyńskiego 37 o godzinie 11:00.

Realizowane przedsięwzięcie ukierunkowane jest na przeciwdziałanie popełnianiu przestępstw i wykroczeń w obszarze nielegalnego zatrudniania cudzoziemców.

W przedmiotowym spotkaniu wezmą udział przedstawiciele poszczególnych organów administracji publicznej; Powiatowego Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Okręgowej Inspekcji Pracy oraz Straży Granicznej.

Podczas spotkania zostaną omówione podstawowe zasady zatrudniania cudzoziemców na terytorium RP w świetle obowiązujących przepisów prawa.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages