Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Podarunki dla Małych Książąt

2017-07-17 10:00:00 (ost. akt: 2017-07-17 09:46:02)

Autor zdjęcia: Ewa Lubińska

Co roku czytelnicy i internauci Gazety Lidzbarskiej wybierają Małego Księcia i Małą Księżniczkę. W tym roku, o czym już pisaliśmy, tytuły te uzyskali Marysia Laskowska i Hubert Juzwiszyn. Oni i ich rodziny byli niedawno gośćmi zajazdu Wika. Otrzymali też prezenty od Lions Club.

Zajazd Wika w Lidzbarku Warmińskim zaprosił Małą Księżniczkę 2017 Marysię Laskowską i Małego Księcia 2017 i Huberta Juzwiszyna wraz z rodzinami na poczęstunek.

Kolejną niespodziankę zrobił dzieciom Lions Club Lidzbark Warmiński Krasicki, wręczając dzieciom wspaniałe paczki pełne kolorowych zabawek i smakołyków.

Dzieci szybko zajęły się przeglądaniem prezentów. Nas nie zdziwiło to, że Hubercik od razu zajął się książeczkami, zwłaszcza tą, która wydaje różne dźwięki.

Jego zainteresowanie przyciągnęła też... suszarka do włosów Marysi, która wydała mu się ciekawsza niż jego wiertarka.

— Hubert lubi różne urządzenia mechaniczne — opowiada mama Małego Księcia Maria Juzwiszyn. — Kiedy włączam odkurzacz synek już jest gotowy do pomocy. Uwielbia odkurzanie.

Hubercik nie ma jeszcze półtora roku ale już bardzo lubi książki, które rodzice codziennie mu czytają.

Już w pierwszych chwilach od rozpakowania prezentów od Lions Club wyjął książeczkę o samochodach, usiadł obok stolika na podłodze i zaczął ją dokładnie badać. Dopiero po chwili zajrzał ponownie do paczki.

Inaczej do prezentu podeszła Mała Księżniczka 2017 Marysia Laskowska. Obejrzała wszystkie zapakowane w przezroczystą folię prezenty, po czym zajęła się budowaniem domku z klocków duplo. W czasie zabawy pięknie opiekowała się nią starsza od niej o 12 lat siostrzyczka.

Marysia jest dzieckiem, które interesuje wszystko, jest bardzo żywa, a ma dopiero dwa latka i dlatego siostra i mama Monika nie spuszczały jej ani na chwilę z oczu.

Dzieci bawiły się nie tylko swoimi prezentami ale też zabawkami, które zajazd Wika umieścił w swoim kąciku dla dzieci.

Widać było, że maluchy czują się w tym otoczeniu znakomicie. Rodzice mogli posiedzieć przy dobrej kawie, cieście i owocach, spokojnie poczęstować zaserwowanymi przez lokal deserami swoje pociechy.

Serdecznie dziękujemy Zajazdowi Wika w Lidzbarku Warmińskim oraz Stowarzyszeniu Lions Club Lidzbark Warmiński Krasicki.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages