Sobota, 16 lutego 2019. Imieniny Danuty, Daniela, Juliany

Dziennikarstwo Obywatelskie. Profesjonalizm trzeba wyćwiczyć

2017-07-10 10:32:13 (ost. akt: 2017-07-10 10:52:58)

Autor zdjęcia: Marek Sławomir Grabkowski

Szkolenia czynią mistrza. PSP w Lidzbarku Warmińskim posiada trzy brygady, które na co dzień wykonują mnóstwo interwencji, akcji ratowniczych czy innych czynności związanych z bezpieczeństwem mieszkańców miasta.

Dochodząc do perfekcji każdy strażak powinien zapoznać się z sytuacją
impasową w trakcie szkolenia czy też w czasie akcji ratowniczych.

Zaplanowane szkolenia przeprowadza się w różnych miejscach i tak wyćwiczone odruchy zapewniają błyskawiczną decyzję w podejmowaniu czynności związanych z ratownictwem.

Szkolenia odbywają się w różnych miejscach. Chemiczne w Polmleku i na rzece Łynie, wysokościowe przy użyciu drabin na różnych obiektach, ratowanie rannych w wypadkach samochodowych i rozcinanie karoserii w punkcie utylizacji samochodów.

Szkolenie strażaków ma jeszcze inne formy związane z ich pracą. A są to szkolenia polegające na zapoznawaniu się z usytuowaniem punktów odbioru wody (hydranty) w zakładach, firmach czy też w budynkach użyteczności publicznej.

Wszystkie te czynności wymagają wytężonej pracy w opanowywaniu wiedzy u strażaków. Każda akcja koordynowana jest z punktem dowodzenia i wszystkie czynności w praktyce można wesprzeć wsparciem.
Marek Sławomir GrabkowskiCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: msg

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages