Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Potrącił dziecko na przejściu i uciekł. 8-latek w szpitalu

2017-06-24 16:01:39 (ost. akt: 2017-06-26 16:33:54)

Autor zdjęcia: policja

Wczoraj (23.06) w rejonie skrzyżowania ulicy Mławskiej i Wiejskiej w Lidzbarku Warmińskim doszło do potrącenia dziecka na przejściu dla pieszych. Kierowca dostawczego renault nie zatrzymał się i odjechał. Teraz dziecko jest w szpitalu, a kierowca nie przyznaje się do winy.

Mieszkaniec powiatu gołdapskiego już został zatrzymany przez policjantów lidzbarskiej drogówki. 40-latek nie przyznaje się do potrącenia 8-latka. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj (23.06.17) w okolicach skrzyżowania ulicy Mławskiej z Wiejską, kilka minut po godzinie 15:00. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, 8-latek podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych został potrącony przez kierującego renault trafic. Następnie, według relacji świadków, kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia.

Po kilku minutach, na trasie w kierunku Ornety, kierującego busem zatrzymali policjanci z lidzbarskiej drogówki. Mieszkaniec powiatu gołdapskiego był trzeźwy. Mężczyzna nie przyznaje się do potrącenia 8-latka. Policjanci zatrzymali 40-latkowi prawo jazdy.

Poszkodowany chłopiec został przetransportowany przez załogę karetki pogotowia do szpitala w Olsztynie, gdzie pozostaje na obserwacji.

Źródło: KWP w Olsztynie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages