VEOLIA PÓŁNOC poszukuje kandydatów na stanowisko INŻYNIER DS. EKSPLOATACJI. Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński

2017-06-19 10:00:40(ost. akt: 2017-06-19 10:09:43)
ZADANIA:

- Współpraca z kierownikiem ciepłowni w zakresie działań operacyjnych

- Pełnienie zastępstwa za kierownika ciepłowni w następujących zadaniach: Zapewnienie optymalizacji eksploatacji w celu poprawienia jakości i produktywności, nadzór nad właściwą eksploatacją sieci i urządzeń energetycznych, analiza wskaźników technicznych systemu ciepłowniczego i stała troska o ich poprawę, organizowanie natychmiastowej akcji celem zlokalizowania awarii i zabezpieczenia przed ewentualnymi skutkami, sprawowanie nadzoru technicznego w zakresie sprawnego usuwania awarii sieci i urządzeń energetycznych; nadzór nad właściwą gospodarką materiałami, częściami zamiennymi i urządzeniami, prowadzenie magazynu paliw i materiałów, pomoc w opracowywaniu planów oraz realizacji remontów, a także modernizacji sieci i urządzeń energetycznych, organizowanie i kierowanie pracą zespołu w sposób zabezpieczający prawidłowe realizowanie działalności eksploatacyjnej i remontowej, nadzór nad zapewnieniem pracownikom optymalnych warunków pracy w zakresie BHP i kontrola przestrzegania przepisów BHP i p.poż. oraz procedurami firmowymi.

WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe techniczne (o profilu inżynieria środowiska, energetyka, mechanika);

Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie oraz do eksploatacji urządzeń energetycznych,

Znajomość przepisów bhp i ppoż.,

Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych, posiadanie prawa jazdy kategorii B,
Samodzielność w działaniu, zdolność podejmowania decyzji.

OFERUJEMY:
Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się spółce, dobre warunki pracy i świadczenia socjalne, szkolenia podwyższające kwalifikacje, dobre warunki pracy oraz ubezpieczenie NNW, karty pacjenta LUX MED.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV na adres:
anna.sobczuk@veolia.com

Termin składania aplikacji upływa z dniem: 20.07.2017r.
Aplikacje złożone w procesie rekrutacji nie będą zwracane.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr101, poz.926, ze zm.)”.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5