Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Być może na zamku - fotografia - Radosław Niemczynowicz

2017-06-14 11:47:33 (ost. akt: 2017-06-14 12:51:33)

Autor zdjęcia: Radosław Niemczynowicz

W piątek, 30 czerwca w zamku biskupów odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Radka Niemczynowicza.

Zamek lidzbarski inspiruje artystów, pisarzy, twórców chyba od samego początku odkąd wzniesiony został w widłach Łyny i Symsarny. Średniowiecze na dotyk, mury, krużganki, konstrukcje ceglanych sklepień, barwne malowidła ścian i do tego kilkusetletnia historia w nim zawarta, czynią go naprawdę wyjątkowym. To miejsce pozwala nieustannie przenosić się w czasie, a dzięki własnej wyobraźni, poczuć czas który przeminął, zdarzenie, które mogło mieć miejsce. Wystarczy się otworzyć.

Radosław Niemczynowicz, fotograf urodzony w Lidzbarku Warmińskim – podróżnik, miłośnik miejsc niezwykłych – stworzył cykl zdjęć, w których zamkowe wnętrza uruchamiają wyobraźnię, a niektóre wypełniają postaci, zdarzenia, które mogłyby tu mieć miejsce. Światło i mrok, nieoczywiste kadry, miejsca znane i zakamarki na tych fotografiach to artystyczna, ale też magiczna, kolejna opowieść o lidzbarskim zamku.

Początek o godz. 18.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages