środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Olsztyn zdobyty!

2017-06-09 10:13:19 (ost. akt: 2017-06-09 10:23:49)

Autor zdjęcia: KS Warmiak

Wymiana koła, pierwsza pomoc i strzelanie to część konkurencji z jakimi musieli zmierzyć się uczestnicy Mistrzostw Województwa LOK w Olsztynie. Podopieczni Dariusza Wojczulanisa wypadli świetnie.

3 czerwca w Olsztynie odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Wieloboju Obronnym. W konkurencji wzięły udział 5-osobowe drużyny dziewcząt i chłopców z Powiatowych Organizacji LOK w: Lidzbarku Warmińskim, Kętrzynie, Lubawie i Mrągowie.

Zawody składały się z marszobiegu bojowego na odcinku 8 km z zadaniami: rzut granatem do celu, przenoszenie skrzynek amunicyjnych, szkolenie techniczne - wymiana koła w samochodzie, pierwsza pomoc medyczna, rozpoznanie, strzelanie z pistoletu pneumatycznego i strzelania z karabinu sportowego kal. 5,6 mm na odległość 50 m.

Organizację Powiatową Ligi Obrony Kraju w Lidzbarku Warmińskim reprezentowali uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół w Górowie Iławeckim, zrzeszeni w kołach strzeleckich "Warmiak" i im. gen. Tokarzewskiego.

Nasze zespoły zajęły miejsca (odrębnie klasyfikowano dziewczęta i chłopców):
1. Klaudia Rzygalińska, Angelika Wąsewicz, Marta Szczur, Ewa Łokuciejewska, Angelika Mochnacz - 1. miejsce w strzelaniu, 2. miejsce w marszobiegu, 1. miejsce w klasyfikacji generalnej.

2. Paulina Dudkiewicz, Justyna Baran, Weronika Urbanowicz, Natalia Marczenko, Natalia Afeld - 3. miejsce w strzelaniu, 3. miejsce w marszobiegu, 3. miejsce w klasyfikacji generalnej.

3. Bartosz Pacewicz, Radosław Konieczek, Jakub Maczukin, Kacper Bielun, Dominik Sófczyński - 1. miejsce w strzelaniu, 1. miejsce w marszobiegu, 1. miejsce w klasyfikacji generalnej.

4. Michał Żelisko, Daniel Rendaszka, Mateusz Nowakowski, Krzysztof Sawczuk, Dawid Michalec - 2. miejsce w strzelaniu, 2. miejsce w marszobiegu, 2. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Indywidualnie w strzelaniu - dziewczęta:
1. Klaudia Rzygalińska
4. Weronika Urbanowicz
5. Marta Szczur
6. Angelika Mochnacz

Chłopcy:
1. Radosław Konieczek
3. Michał Żelisko
4. Daniel Rendaszka
5. Kacper Bielun
6. Dawid Michalec


Autorzy zdjęć: Robert Dziadosz, Dominika Lipczak, Dariusz WojczulanisCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages