Sobota, 26 września 2020. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Piknik rodzinny w Henrykowie

2017-06-06 08:05:17 (ost. akt: 2017-06-06 09:17:48)

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

24 maja na terenie Centrum Wsparcia Społecznego w Henrykowie odbyły się XIX Warmińsko – Mazurskie Dni Rodziny. Organizatorem imprezy był Środowiskowy Dom Samopomocy i Warsztat Terapii Zajęciowej w Henrykowie we współpracy z Sołectwem Henrykowo.

W uroczystości brali udział: Środowiskowy Dom Samopomocy z Lidzbarka Warmińskiego, Warsztat Terapii Zajęciowej z Ornety, Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym z Ornety, dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ornecie z opiekunem – p. Janiną Krzyżanowską, dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1w Ornecie z p. Dyrektor – Dorotą Ring i wychowawcą klasy – p. Bogumiłą Bobojć oraz zaproszeni goście.

Przybyłych gości powitał Dyrektor Caritas Archidiecezji Przemysko – Warszawskiej – ks. Jan Hałuszka. Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Henrykowie – p. Grażyna Skuratko odczytała list Starosty Lidzbarskiego – p. Jana Harhaja skierowany do wszystkich uczestników uroczystości.

Program spotkania obejmował:
- kabaret w wykonaniu podopiecznych ŚDS w Henrykowie
- kabaret w wykonaniu podopiecznych WTZ w Henrykowie
- występ wokalny dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ornecie
- występ wokalny uczestnika Warsztatu Terapii Zajęciowej z Ornety
- występ wokalny uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Henrykowie
- zawody sportowe drużyn z poszczególnych placówek oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ornecie
- zabawa przy muzyce

Organizatorzy zapewnili gościom poczęstunek: kiełbaski z grilla, grochówkę, chleb z smalcem i kiszonym ogórkiem, ciasta, ciastka, kawę, herbatę, napoje.

Dziękujemy naszym gościom za liczne przybycie i wspaniałą zabawę, oraz dziękujemy dla Pani Opiekun Świetlicy Wiejskiej za prowadzenie animacji.

Emil Rońda

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages