Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

V Regionalny Konkurs Piosenki Polskiej „Śpiewający Kormoran” z udziałem reprezentantów powiatu lidzbarskiego

2017-05-15 09:45:17 (ost. akt: 2017-05-15 09:55:51)

Autor zdjęcia: MDK

Uzdolnieni i nagrodzeni w regionie Warmińsko – Mazurskim wychowankowie z Młodzieżowego Domu Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim.

28 kwietnia uczestnicy pracowni wokalnej prowadzonej przez Małgorzatę Habudę oraz pracowni muzycznej prowadzonej przez Edwarda Chrostka z Młodzieżowego Domu Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim, wzięli udział w V Regionalnym Konkursie Piosenki Polskiej „Śpiewający Kormoran” w Wilkasach.

W tegorocznej edycji przeglądu nie zabrakło zaszczytnych osiągnięć naszych młodych wokalistów. W najmłodszej kategorii wyróżnienia otrzymała Natalia Gnat i Aleksandra Kozieł.

W kategorii klas gimnazjalnych wyróżniono Julię Zielińską, zaś Wiktoria Głodowska otrzymała „Kormorana Gracji”. W kategorii Open wyróżnienie uzyskał Mateusz Czerniewicz. Największym sukcesem był występ zespołu WILD, który piosenką „Ewrybadyczna” wyśpiewał I miejsce.


Wszystkim uczestnikom, zarówno wokalistom jak i instrumentalistom gorąco gratulujemy sukcesów, życząc im wielu kolejnych, które niewątpliwie promują nasz powiat w regionie.

MDK


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: mdklidzbarkwarm

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages