Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

IX TARGI PRACY I EDUKACJI

2017-04-03 13:56:36 (ost. akt: 2017-04-04 11:12:40)
Targi Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Targi Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Autor zdjęcia: Ewa Lubińska

Starosta Lidzbarski oraz Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim zapraszają na IX TARGI PRACY I EDUKACJI.

12 kwietnia 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych
w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Wierzbickiego 3A w godzinach 10:00 – 11:30 odbędą się IX Targi Pracy i Edukacji pod patronatem Starosty Lidzbarskiego, których organizatorem jest Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim.

W programie targów: oferty pracy z kraju i z zagranicy, oferty szkoleniowe, oferty edukacyjne szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu lidzbarskiego, prezentacja lokalnych przedsiębiorców, pracodawców oraz służb mundurowych, konsultacje indywidualne z doradcami klienta z Powiatowego Urzędu Pracy oraz ze specjalistami z Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Państwowej Inspekcji Pracy.

Dodatkowo odbędą się porady indywidualne z zakresu doradztwa zawodowego.

Targi Pracy i Edukacji skierowane są do młodzieży stojącej przed wyborem dalszej drogi edukacyjnej, osób bezrobotnych i poszukujących pracy jak również osób zatrudnionych, które chciałyby zmienić dotychczasową pracę.

Dla wszystkich odwiedzających przygotowano szereg bezpłatnych atrakcji m.in. pokaz dronów, pokaz fryzur i makijażu, pomiar cukru i ciśnienia, pomoc w przygotowaniu CV, zakładanie konta na portalu PUE ZUS, prezentację multimedialną na temat wyboru dalszej drogi edukacyjnej, konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, interesujące upominki oraz bezpłatne materiały informacyjne.

Bliższych informacji w sprawie Targów można uzyskać pod nr tel. 89 767-33-39 wew. 24 lub 26, e-mail: sekretariat@puplidzbark.pl lub osobiście w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Dębowej 8 pok. 12 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Plakat Targi Pracy i Edukacji w Lidzbarku Warmińskim


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Olo #2222518 | 81.163.*.* 13 kwi 2017 10:02

    Byłem... obsługa stoisk około 50 osób, oficjele z 15 osób, około 200 uczniów szkół w tym podstawowych i... około 10 osób bezrobotnych. Przemówienia wygłoszono, zdjęcia zrobiono, PUP będzie miał nagrody za zaangażowanie. Tylko co z bezrobotnymi? Jeżeli PUP i Starosta uważa że bezrobotny nie wie co potrzeba żeby zostać wojskowym, policjantem lub pracownikiem ZUS to gratuluję. Typowy ewent w celu pokazania że coś sie robi.

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages