Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

W Kardamonie zawsze znajdziesz Gazetę Lidzbarską

2017-03-31 14:58:59 (ost. akt: 2017-04-03 11:33:54)
U nas zawsze dobrze zjesz i przeczytasz Gazetę Lidzbarską!

U nas zawsze dobrze zjesz i przeczytasz Gazetę Lidzbarską!

Autor zdjęcia: Kamil Onyszk

Każdego dnia z naszym serwisem internetowym docieramy do blisko 10 tysięcy mieszkańców naszego powiatu. W każdy czwartek Gazeta Lidzbarska trafia do tysięcy domów. A jeśli nie udało się Wam kupić najnowszego wydania, nic straconego! Zawsze aktualny numer przeczytacie w Kardamonie.

- Nasza restauracja oficjalnie powstała 5 maja 2015 roku, ale dopiero pięć miesięcy później odbyło się uroczyste otwarcie - powiedziała Ewa Romanik, jedna z właścicielek lokalu.

A skąd pomysł otwarcia restauracji? - Po prostu postanowiłyśmy spełnić swoje marzenia! Szybko okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Mamy coraz więcej gości, ale nie spoczywamy na laurach, bo zadowolenie klienta daje nam ogromną satysfakcję. Bardzo wielu gości czyta naszą Gazetę Lidzbarską. Choć mamy zawsze przygotowanych 10 najświeższych numerów, zdarza się, że ktoś musi poczekać na swoją kolej.

- Dlaczego tu przychodzę? Bo jest swojsko, smacznie, tanio i lubię zacząć dzień od przeczytania Gazety Lidzbarskiej. Jadałem wszędzie i muszę powiedzieć, że restauracja świetnie wypada na tle konkurencji. Porcje są duże, a miła i uśmiechnięta obsługa zachęca do częstych odwiedzin - powiedział Kamil, stały klient Kardamonu.

Restauracja Kardamon znajduje się na ulicy Astronomów 8.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages