Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Prima dies aprilis - koncerty wiosenne

2017-03-29 10:23:32 (ost. akt: 2017-03-29 10:25:02)

Autor zdjęcia: Oranżeria Kultury

Serdecznie zapraszamy do Oranżerii Kultury na koncerty w wyjątkowy dzień - Prima Aprilis! To dzień radosny, zabawny, który warto spędzić w wybornym, muzycznym towarzystwie!

O godzinie 15.00, 1.04.2017, sobota - zapraszamy dzieci z rodzinami. Specjalnie dla Was wyjątkowy repertuar. Spędźcie popołudnie z rodzicami, dziadkami i rodzeństwem!
O godzinie 17.00, 1.04.2017, sobota - zapraszamy młodzież i dorosłych.

Zagrają dla Was:

Agnieszka Panasiuk (fortepian) - jest absolwentką Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Dalsze studia kontynuowała w Royal Academy of Music w Londynie, gdzie jako stypendystka Krein Scholarship RAM uzyskała dyplom z wyróżnieniem.. Przez blisko dekadę związana była z życiem muzycznym Islandii, współpracując m.in. z North Iceland Symphony Orchestra, Salurinn Kopavogur. Była także wykładowcą w islandzkiej Academy of the Arts w Reykjaviku. Od roku 2010 związana jest z życiem muzycznym Olsztyna i regionu. Jest asystentem w Instytucie Muzyki Wydziału Sztuki UWM.

Michał Marcol (skrzypce) - na co dzień jest koncertmistrzem orkiestry symfonicznej Filharmonii W-M. W 2012 roku ukończył studia w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach z oceną celującą. Obecnie jest studentem studiów doktoranckich.Uczestniczył w wielu krajowych i międzynarodowych konkursach skrzypcowych.

W programie m.in: H. Wieniawski, R. Schumann, J. Massenet czy V. Monti

Zapraszamy. Zapisy i bezpłatne zaproszenia- tel.517 262 146 lub email: oranzeria@lidzbarkw.pl

Oranżeria Kultury

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: OranzeriaKultury

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages