Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Twoje dziecko na okładkę

2017-03-22 12:00:00 (ost. akt: 2017-04-06 09:17:15)

Autor zdjęcia: Arch. GO

Plebiscyt na "Małego Księcia i Małą Księżniczkę" ma już u nas długą tradycję. Towarzyszy Gazecie Lidzbarskiej niemal od początku jej istnienia. Kończymy go zawsze tuż przed Dniem Dziecka. I tym razem będzie podobnie.

Ruszamy z plebiscytem 27 marca 2017, a zakończymy go 26 maja 2017 roku (godz. 23:59). Tradycyjnie, zwycięska para, czyli ta która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce Gazety Lidzbarskiej, otrzyma też od nas upominki.

W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka Gazety Olsztyńskiej. Tytuły zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie.

W naszym plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 27.03.2007 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych.

Zgłoszenie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną zdjęcia dziecka (na fotografii może być tylko jedna osoba) na adres: lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl

Kandydatury można zgłaszać do dnia 25.05.2017 do godziny 12:00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2017.

Głosowanie będzie polegało na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto. Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów. Ranking będzie prezentowany na naszej stronie www.lidzbarkwarminski.wm.pl

Czekamy na Wasze zgłoszenia.


Mały Książę


Mała Księżniczka



Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages