Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Eugenia Zabielska Zimowym Brzdącem Gazety Lidzbarskiej

2017-01-19 09:00:00 (ost. akt: 2017-01-19 10:15:55)
 Eugenia Zabielska z Połapina została Zimowym Brzdącem Gazety Lidzbarskiej. Jest też kandydatką na Zimowego Brzdąca Gazety Olsztyńskiej

Eugenia Zabielska z Połapina została Zimowym Brzdącem Gazety Lidzbarskiej. Jest też kandydatką na Zimowego Brzdąca Gazety Olsztyńskiej

Autor zdjęcia: materiały rodzinne

W tym roku Zimowym Brzdącem w powiecie lidzbarskim została Genia Zabielska. Ta rezolutna, śliczna blondyneczka z niebieściutkimi oczkami jest zawsze uśmiechnięta. Jej mama, Irina, która urodziła się na Białorusi, zwraca się do niej „ty maja liubow”, a tata Andrzej nazywa ją „najjaśniejszym słoneczkiem”. Teraz sympatyczna Eugenia reprezentuje nasz powiat w etapie regionalnym — kandyduje do tytułu Zimowego Brzdąca Gazety Olsztyńskiej.

Sympatyczna Eugenia ma cztery latka i uczęszcza do Przedszkola ”Puchatek” w Lidzbarku Warmińskim.

— Lubię tam chodzić, bo spotykam się z koleżankami i kolegami, razem się uczymy, bawimy, śpiewamy i tańczymy — opowiada nasz Zimowy Brzdąc. — Mamusia i tatuś codziennie mnie wiozą samochodem z Połapina do miasta. Bardzo się ucieszyłam, kiedy rodzice pokazali w Gazecie Lidzbarskiej moje zdjęcie z innymi dziećmi. Myślę wtedy, że jestem, tak jak moja siostra Anastazja, fotomodelką. Jak zobaczę siebie na okładce gazety, to wyślę jej jeden egzemplarz.

Mama Gieni uczy ją języka rosyjskiego. Dziewczynka często ogląda programy rozrywkowe i słucha rosyjskiej muzyki.

Nasz Zimowy Brzdąc kocha zwierzęta, a najbardziej konie.
— Mam biblioteczkę z książeczkami o zwierzątkach i wielką kolekcję plastikowych koników — zwierza się. — Codziennie bawię się z kotkiem Kolą i czterema suczkami: Rudą, Zuzią, Wąsatą i Lorką, które są moimi przyjaciółkami. To są bardzo łagodne zwierzątka, więc na wiosnę przebywam cały czas z nimi - biegamy po łące i nad staw.

Bardzo kocham mamusię i tatusia i domek, w którym mieszkamy. Dziękuję im, że dbają o mnie i życzę im dużo zdrówka i cierpliwości, kiedy jestem uparta i niezbyt grzeczna.Eugenia w etapie regionalnym

Wybraliśmy już zimowe brzdące w poszczególnych powiatach. Teraz przyszedł czas wyboru Zimowego Brzdąca Gazety Olsztyńskiej. Może nim zostanie mieszkanka Połapina - Eugenia Zabielska?

Powiatowe plebiscyty zakończyły się 13 stycznia. Do etapu regionalnego przeszli zwycięzcy z każdego powiatu oraz 5 kandydatów posiadających największą ilość punktów ze wszystkich powiatów, zajmując inne miejsce niż pierwsze.
Nasz plebiscyt trwa od 14.01.2016 do 30.01.2017 do godziny 23.59. Zwycięzca oraz dzieci, które zajęły miejsca 2. i 3. na szczeblu regionalnym, zostaną zaprezentowane w ,,Gazecie Olsztyńskiej". Koszt wysłania SMS 1,23 zł z VAT.
Głosowanie można śledzić na http://gazetaolsztynska.pl/411578,Twoje-dziecko-na-okladke.html

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages