Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Wojciech Wójcik i jego Sztuka Natury

2016-12-16 09:00:00 (ost. akt: 2016-12-16 10:19:41)
Lidzbarczanin Wojciech Wójcik wziął udział w IX Międzynarodowym Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego Sztuka Natury

Lidzbarczanin Wojciech Wójcik wziął udział w IX Międzynarodowym Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego Sztuka Natury

Autor zdjęcia: materiały bohatera tekstu

Wojciech Wójcik z Lidzbarka Warmińskiego został zaproszony na IX Międzynarodowy Festiwal Fotografii i Filmu Przyrodniczego Sztuka Natury do Torunia, gdzie zaprezentował zdjęcia swojego autorstwa.

Prace lidzbarczanina pojawiły się na okolicznościowej wystawie. Uczestnicy mogli też obejrzeć prezentację multimedialną i posłuchać o tym w jaki sposób powstają fotografie, między innymi "z lotu ptaka" a w zasadzie z lotu motoparalotnią.

Fotografie autorstwa Wojciecha Wójcika publikowane są między innymi w podręcznikach szkolnych, encyklopediach, przewodnikach turystycznych, różnorodnych wydawnictwach krajowych i zagranicznych.

Prezentowane były na wielu wystawach autorskich i współautorskich w kraju i za granicą. Znaczącym osiągnięciem lidzbarczanina był udział w kampanii reklamowej „Mazury Cud Natury” i „Cudownie” organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko Mazurskiego, której to ukoronowaniem był autorski album ukazujący piękno krajobrazu Warmii i Mazur.

— Jedną z istotnych wypraw był mój udział w 2014 roku w międzynarodowej imprezie lotniczej, organizowanej przez rząd iracki — wspomina fotograf. — Po raz pierwszy nad Irakiem latały motoparalotnie w tym moja z biało – czerwoną flagą.

Pochwalimy się, że w załączonym do najnowszego wydania Gazety Lidzbarskiej kalendarzu na 2017 rok także możecie państwo podziwiać fotografie autorstwa Wojciecha Wójcika.

lub

Wojciech Wójcik

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages