Z Warszawy i Karolewa wrócili z medalami

2016-12-06 12:32:55(ost. akt: 2016-12-06 12:55:11)

Autor zdjęcia: Archiwum Klubu

Lidzbarscy zapaśnicy mają za sobą kolejne udane zawody. Pod koniec listopada startowali w Warszawie w Białołęka Wrestling Cup, a w ubiegły weekend na Mistrzostwach LZS w Karolewie. Zdobyli łącznie 24 medale.
Turniej w Warszawie odbył się 27 listopada. Zawodnicy LUKS Warmii zajęli drużynowo piąte miejsce na 14 drużyn. Pierwsze miejsca zdobyli: Kamil Sielecki i Aleksandra Bartczak. Drugie miejsca zdobyli: Jakub Walczyński, Rafał Wangin i Igor Fesnak. Trzecie miejsca zdobyli: Olgierd Bożyński, Krystian Ponczkowski, Patryk Płoski, Kacper Wieczorek, Jakub Urmanowicz, Jakub Chomej i Kamil Nowak.

Otwarte Mistrzostwa LZS Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Karolewie odbyły się o 3 grudnia. Nasz klub zajął drużynowo drugie miejsce. Medale zdobyli: Grzegorz Borkowski 1 m. kat. 76 kg, Kacper Kozłowski 1 m. kat. 120 kg, Kamil Sielecki 1 m. kat. 60 kg, Aleksandra Bartczak 1 m. kat. 50 kg, Jakub Kozłowski 2 m. kat. 120 kg, Nikodem Kress 2 m. kat. 60 kg, Teodor Sadowski 2 m. kat. 35 kg, Wojciech Szałkowski 3 m. 120 kg, Wiktoria Trawińska 3 m. kat. 32 kg, Przemysław Opolski 3 m. kat. 58 kg i Paweł Miechowicz 3 m. kat. 85 kg. Gratulujemy.

Zapaśnicy trenują w ramach zajęć Młodzieżowego Domu Kultury.