Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Naszym klientom znajdujemy najlepsze oferty

2016-12-02 11:07:00 (ost. akt: 2016-12-02 11:13:43) Artykuł sponsorowany
Placówka operatora bankowego Fines w Lidzbarku Warmińskim obchodziła rocznicę działalności

Placówka operatora bankowego Fines w Lidzbarku Warmińskim obchodziła rocznicę działalności

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Placówka operatora bankowego - FINES w Lidzbarku Warmińskim obchodzi pierwszą rocznicę działalności. Mimo młodego wieku filia ma spore sukcesy - zajmuje wysoką czwartą pozycję wśród wszystkich oddziałów w kraju, a jest ich 200.

Fines to największy niezależny operator bankowy w Polsce. W swojej bazie skupia oferty wielu banków i instytucji finansowych. To idealny partner dla tych, którzy czują się zagubieni w morzu bankowych ofert i wymagań lub po prostu nie mają na nie czasu.

Operator prowadzi szeroki zakres działalności to znaczy, że możemy liczyć na maksymalną pomoc jeśli jesteśmy zainteresowani kredytami gotówkowymi, konsolidacyjnymi dla rolników i firm, leasingiem, a także szybką pożyczką.
Na uwagę zasługuje fakt, że w Fines klient jest obsługiwany kompleksowo.

- Nasz doświadczony doradca porównuje oferty wielu banków i firm finansowych - opowiada Katarzyna O., właścicielka placówki - a także doradza, zbiera dokumenty, negocjuje warunki umowy z bankami... dzięki temu możemy wybrać klientowi najlepszą dostępną na rynku ofertę i to podczas jednego spotkania.

- Oprócz klientów indywidualnych coraz więcej firm obdarza nas zaufaniem. Powierzają nam obsługę przez co zaoszczędzają czas i pieniądze - dodaje Monika Sawicz, doradca klienta w lidzbarskiej placówce.

Ciekawostką jest fakt, iż spot reklamowy promujący operatora kręcony był właśnie w Lidzbarku Warmińskim.

- Zawsze szukamy najlepszych rozwiązań. Profesjonalnie traktujemy klienta, angażujemy się i dzięki temu jesteśmy skuteczni - podkreśla Monika Sawicz.

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages