Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

V Turniej Warcabowy Osób Niepełnosprawnych

2016-11-28 14:56:15 (ost. akt: 2016-11-28 15:14:11)

Autor zdjęcia: Kamil Onyszk

Za nami kolejna edycja turnieju warcabowego. W tym roku do rywalizacji stanęło 24 zawodników z Lidzbarka Warmińskiego, Górowa Iławeckiego, Ornety i Henrykowa.

Gra była wyrównana, a niektóre pojedynki trwały po kilkanaście minut.

W trakcie rozgrywek uczestnicy mieli okazję rozwijać swoje zainteresowania, umiejętność gry w warcaby, a także zdolności nawiązywania pozytywnych relacji dzięki dobrej zabawie.

W turnieju uczestniczyli reprezentanci Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy z Lidzbarka Warmińskiego, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Lidzbarka Warmińskiego, Środowiskowego Domu Samopomocy z Lidzbarka Warmińskiego, Środowiskowego Domu Samopomocy „Barka” z Górowa Iławeckiego, Środowiskowego Domu Samopomocy z Henrykowa, oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Ornety.

Po trzech godzinach zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców. Najlepszy okazał się Tadeusz Boksiński, drugie miejsce zajął Władysław Wasilewski, a trzecie Tomasz Czajkowski.

Kolejne spotkanie integracyjne o podobnej tematyce odbędzie się jesienią przyszłego roku.

Turniej zorganizował Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy oraz Lidzbarskie Stowarzyszenie „Aktywni w niepełnosprawności”.

ok


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages