Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Czad już im nie straszny

2016-11-10 11:43:03 (ost. akt: 2016-12-06 10:09:03)

Autor zdjęcia: Kamil Onyszk

Kolejne czujki węgla trafiły do nowych właścicieli. Wystarczyło wypełnić kupon umieszczony w Gazecie Lidzbarskiej i dostarczyć go do siedziby Państwowej Straży Pożarnej. Jeszcze macie szansę! Warto, bo czujki ratują życie.

Stanisława Golec, Jolanta Wojtel i Teresa Jodko są kolejnymi szczęśliwcami do których trafiły darmowe czujki tlenku węgla. Gratulujemy!

Aby wziąć udział w losowaniu czujki węgla należy wypełnić kupon zamieszczony w tygodniku Gazeta Lidzbarska odpowiadając poprawnie na pytanie :"Z jaką częstotliwością powinno odbywać się czyszczenie przewodów kominowych pieca na paliwo stałe?", a potem odesłać go lub dostarczyć do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lidzbarku Warmińskim ul. Olsztyńska 8. Przy odrobinie szczęścia staniecie się posiadaczami elektronicznego "strażnika", który uratował życie niezliczonej liczbie osób.

Uroczystego przekazania urządzeń dokonał starosta Jan Harhaj, który jest sponsorem nagród oraz komendant KP PSP st.kpt. Marek Pasławski.

Wybór osoby, która otrzyma darmową czujkę nastąpi w drodze losowania. Losowanie odbywać się będzie w każdy wtorek począwszy od 25 października 2016 r. w siedzibie lidzbarskiej komendy. W losowaniu udział biorą tylko te kupony w których zaznaczona jest prawidłowa odpowiedź na pytanie.

Nazwisko właściciela szczęśliwego kuponu w danym tygodniu będzie zamieszczane na stronie internetowej: www.powiatlidzbarski.pl oraz www.strazlidzbark.pl.

Odbioru czujki będzie można dokonać w siedzibie starostwa po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z koordynatorem akcji ze straży pożarnej. 
Zakupione przez Starostwo Powiatowe czujki przeznaczone są wyłącznie dla mieszkańców powiatu lidzbarskiego. 
Akcja promocyjna prowadzona będzie do wyczerpania zapasów.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. gość #2128362 | 195.136.*.* 6 gru 2016 14:20

  "sponsorowana"czujka = głos wyborczy ! ? Ofiarowali by 1500 czujek koszt 100zł x 1500 sztuk 150000 zł i tak wszyscy mieszkańcy miasta mieliby zagwarantowane większe bezpieczeństwo przed czadem(śmiercia) , a tak wola pieniądze wydawać na nowe "bardzo potrzebne " luksusowe auto w starostwie wiadomo dla którego pana !

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. gość #2110171 | 195.136.*.* 10 lis 2016 15:59

  "...Uroczystego przekazania urządzeń dokonał starosta Jan Harhaj, który jest sponsorem nagród " ;) Lekka dygresja, sponsorami jesteśmy My , mieszkańcy ! Co za swoje pieniażki zasponsorował ? Przeczytaj cały tekst: My już się czadu nie boimy! - Lidzbark Warmiński http://lidzbarkwarminski.wm.pl/397112,My -juz-sie-czadu-nie-boimy.html#ixzz4PcNwU 9Fr

  Ocena komentarza: warty uwagi (11) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages