Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Wybraliście Zdjęcie Tygodnia!

2016-09-12 09:03:24 (ost. akt: 2017-02-20 13:14:27)

Autor zdjęcia: Marcin Warga

Tą piękną fotografię przysłał do nas Marcin Warga. Zdobyła 82 lajki. Gratulujemy. Zdjęcie opublikujemy w najbliższym wydaniu Gazety Lidzbarskiej.

Lubisz robić zdjęcia? To świetnie! A może chcesz się podzielić nimi z całym światem? Wystarczy, że przyślesz je do nas! Ruszamy z nową akcją. Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.
Wystarczy, że prześlesz na adres lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w czwartkowym drukowanym numerze Gazety Lidzbarskiej. Tematyka jest dowolna. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gazety Lidzbarskiej oraz na stronie Facebook gazety i na www.lidzbarkwarminski.wm.pl, www.orneta.wm.pl. www.kiwity.wm.pl, www.lubomino.wm.pl".

Prosimy, jeśli to możliwe o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages