Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Podziel się... lekturą !

2016-08-29 08:52:46 (ost. akt: 2016-08-29 09:05:57)

Autor zdjęcia: Iwona Podolecka-Flont

Szanowni Mieszkańcy naszego miasta ! Przyjaciele młodzieży szkolnej! Uczniowie i nauczyciele Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim zwracają się z gorącą prośbą o uzupełnienie zbiorów naszej szkolnej biblioteki.

Obecnie księgozbiór lektur jest zużyty, niepełny, zniszczony lub zaczytany. Wiele woluminów nie nadaje się już do wypożyczania. Tym samym uczniowie pozbawieni są łatwego dostępu do książek i możliwości sprawnego przygotowania do zajęć języka polskiego.

Jeżeli w państwa biblioteczkach zalegają lektury gimnazjalne ( lista poniżej) lub pragniecie zostać sponsorami, darczyńcami, prosimy o kontakt z nauczycielem bibliotekarzem (tel.784271816 ) lub z sekretariatem szkoły (tel. 89 767 2681).

Dziękujemy za dar serca i dbanie o naszą młodzież: „ Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, czym potrafi dzielić się z innymi”.

Lista lektur:

H. Sienkiewicz „Krzyżacy”, A.Fredro „Zemsta”, A.Kamiński „Kamienie na szaniec”, Molier „Skąpiec”, J.Słowacki „Balladyna”, A.Christie „Klątwa starej służki”, W. Szekspir „ Romeo i Julia”, A. Bahdaj, „Telemach w dżinsach”, M.Musierowicz „Opium w rosole”, P.Huelle „Weiser Dawidek”, J.R.R. „ Hobbit, czyli tam i z powrotem”.


Iwona Podoleka-Flont

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: IwonaPodoleckaFlont

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages