Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Festiwal Kultury Myśliwskiej 2016 za nami

2016-07-19 12:00:00 (ost. akt: 2016-07-20 21:42:36)

Autor zdjęcia: Mariola Karpowicz

W ostatnią niedzielę, 17 lipca pod Wysoką Bramą w Lidzbarku Warmińskim odbył się dziewiąty już Festiwal Kultury Myśliwskiej.

Imprezę poprzedziła msza święta w kościele pw. św. ap. Piotra i Pawła w Lidzbarku Warmińskim z udziałem pocztów sztandarowych.

Gościem szczególnym tegorocznego festiwalu był marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin.

Po nabożeństwie wszyscy uczestnicy udali się pod Wysoką Bramę, gdzie odbył się festiwal, a w nim między innymi: koncerty zespołów muzyki myśliwskiej, prezentacje ptaków łownych i psów myśliwskich, oraz pokaz wabienia, a także degustacja dziczyzny.

Na licznych straganach zaprezentowała się Sieć Dziedzictwo Kulinarne Warmia Mazury Powiśle, nadleśnictwa, rękodzielnicy i twórcy ludowi.

Dzieciom organizatorzy przygotowali konkursy i zabawy.

Organizatorem imprezy był Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Olsztynie oraz Urząd Miejski Lidzbark Warmińskim.

lubCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages