15 medali dla naszego klubu

2016-06-06 13:40:55(ost. akt: 2016-06-06 14:42:01)

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

W sobotę, 4 czerwca w obiektach ZS w Korszach odbył się Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Korsze. W zawodach uczestniczyło 102 zawodników i zawodniczek z Lidzbarka Warm., Bartoszyc, Bisztynka, Reszla, Sępopola i Korsz.
Zawody zostały zorganizowane z myślą o najmłodszych z okazji Dnia Dziecka.Turniej odbył się w formule lekkokontaktowej z podziałem na kategorie wiekowe ( 6-14 lat) i wagowe. Reprezentacja naszego klubu wywalczyła 15 medali (4 złote, 2 srebrne i 9 brązowych).

Złote medale zdobyli: Lena Gałązka (młodziczki 04-05), Miłosz Wach (06-07), Dawid Daniluk (08-09 ), Oliwia Orszewska (08-09).

Srebrne medale wywalczyli: Michał Jasinowicz ( 04-05 ), Marta Zawadzka (02-03) Brązowe medale zdobyli: Damian Dydziński (04-05), Zuzanna Imianowska ( 04-05), Julia Kowalewska (06-07), Inka Żelichowska ( 06-07), Igor Łagocki (06-07), Wiktor Rekść (08-09), Maciej Zajul, Damian Hirschberger (08-09 kat. śr),Maria Nicewicz (08-09).

Nasz zawodnik Dawid Daniluk otrzymał tytuł "Najlepszego Zawodnika Turnieju", stoczył cztery walki i wszystkie przed czasem.

Organizatorem zawodów byli: Bartoszycki klub Kyokushin Karate oraz Gmina Korsze. Sędzią Głównym zawodów był sensei Andrzej Litwin 3 Dan.

Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Osu!