Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Najwyższy "Czas na ser"

2016-06-01 12:00:00 (ost. akt: 2017-06-02 09:40:47)
Tegoroczny Festiwal Serów Farmerskich i Tradycyjnych "Czas na ser" odbędzie się w Lidzbarku Warmińskim 4 i 5 czerwca


Tegoroczny Festiwal Serów Farmerskich i Tradycyjnych "Czas na ser" odbędzie się w Lidzbarku Warmińskim 4 i 5 czerwca


Autor zdjęcia: Mariola Adela Karpowicz

Zbliża się szósty już Festiwal Serów Farmerskich i Tradycyjnych "Czas na ser". Zaplanowano go w Lidzbarku Warmińskim na 4 i 5 czerwca. Tradycyjnie odbędzie się na dziedzińcu Przedzamcza.

Impreza to niezwykła, bo nie tylko można zaopatrzyć się w najlepsze w Europie sery, spróbować ich niezliczonych smaków, ale też nauczyć się wielu pożytecznych rzeczy. Specjaliści uczą między innymi jak zrobić domowym sposobem naturalny jogurt i kefir. Można także odbyć warsztaty smaku. W tym roku będziemy smakowali nie tylko sery ale też oliwy i piwa.

Program festiwalu przewiduje również konkurs na najlepszy ser.

Otwarcie festiwalu zaplanowano na sobotę, 4 czerwca o godz. 9:30 (degustacja, jarmark i oficjalne powitanie). Na godz. 11:00 zaplanowano ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród, a następnie odbędzie się szereg warsztatów.

Ostatni z nich zaplanowano na godz. 15:00.
 Podobnie będzie w niedzielę, 5 czerwca. Warto też pamiętać, że festiwalowi będą towarzyszyły: atrakcje dla dzieci, degustacja festiwalowej zupy serowej, stoiska z nalewkami, miodami pitnymi, polskim winem i piwem niepasteryzowanym, a czas będzie umilał Zespół Annette Music, grający standardy jazzowe i swingowe.
 Zakończenie festiwalu zaplanowano na godz. 16.00 w niedzielę.

lub

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages