środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Kto zostanie książęcą parą? To rozstrzygnie się dzisiaj

2016-04-29 10:46:22 (ost. akt: 2016-05-24 20:10:16)

To już ostatnie chwile, by zagłosować na Małą Księżniczkę i Małego Księcia. Głosowanie kończymy we wtorek 24 maja, o godz. o godz. 23.59.

Udział w plebiscycie Mały Książę i Mała Księżniczka 2016 to nie tylko świetna zabawa, ale też pamiątka na całe życie. Dzieci już po raz jedenasty mają okazję powalczyć o te tytuły i nagrody.

Plebiscyt trwa do 24 maja 2016 roku. Zostanie przeprowadzony w 18 powiatach. W każdym powiecie zostanie wybrany Mały Książę i Mała Księżniczka 2016.

Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

W plebiscycie mogą brać udział dzieci w wieku do 10 lat, zgłoszone przez ich rodziców lub opiekunów prawnych. Zgłoszenie dziecka następuje poprzez nadesłanie jego jednego zdjęcia na adres e-mail: lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl

Prawidłowe zgłoszenie dziecka powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat; zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu; akceptację postanowień regulaminu; imię i nazwisko rodzica/opiekuna; numer telefonu do kontaktu.

Zdjęcia zwycięskiej pary opublikujemy na 1 stronie tygodnika.

Regulamin plebiscytu dostępny TUTAJ

Mała Księżniczka

Mały Książę
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages