Czwartek, 26 kwietnia 2018. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Gmina pobiła swój rekord podczas zbiórki na WOŚP

2016-01-14 12:03:43 (ost. akt: 2016-01-14 12:18:53)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Gmina Lidzbark Warmiński już po raz kolejny wspierała Jurka Owsiaka i jego Fundację w działaniach charytatywnych.

Na terenie gminy Lidzbark Warmiński podczas 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestowało 17 wolontariuszy m.in. we wsi: Kraszewo, Kochanówka, Rogóż, Runowo, Babiak i Pilnik.

Mając świadomość, że kwestowanie na wsi nie należy do łatwych zadań, niektórzy wolontariusze przystąpili do działania już ok. godz. 8.00.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu zebraliśmy dokładnie 2.743,97 zł. Oczywiście nie licząc funduszy zebranych podczas licytacji w LDK-u – wiele „fantów” zostało przekazanych na aukcje przez Urząd Gminy, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pilniku oraz stowarzyszenia z terenu gminy.

W tym roku gmina pobiła swój rekord i zebrała o ponad 1 tysiąc zł więcej niż w poprzednich latach. Zebrana kwota to dowód, że razem możemy więcej!

Dziękujemy za ciepłe słowa i Państwa hojność. Niesienie bezinteresownej pomocy zasługuje na najwyższe uznanie.

Dzięki zebranej w tym roku kwocie możliwe będzie podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów.

Wójt Gminy Lidzbark Warmiński Fabian Andrukajtis składa serdeczne podziękowania dla wolontariuszy za zaangażowanie, wytrwałość i trud włożony podczas zbiórki pieniędzy na rzecz 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
OrganizatorzyCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages