środa, 20 listopada 2019. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Fotografowali przyrodę powiatu lidzbarskiego

2015-11-27 11:55:26 (ost. akt: 2015-11-27 12:30:31)

Autor zdjęcia: Ewa Lubińska

Starostwo podsumowało dzisiaj, 27 listopada swój konkurs fotograficzny pod hasłem "Przyroda Powiatu Lidzbarskiego w obiektywie". Pierwsze miejsce zdobyła Agata Ziemianowicz.

Konkurs był skierowany do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Wpłynęły 44 fotografie.
— Komisja miała bardzo trudne zadanie - powiedziała Agata Sielicka, naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska starostwa. — Zwycięzców wyłoniono po długich i burzliwych ustaleniach.

Pierwsze miejsce w konkursie zdobyła Agata Ziemianowicz z Liceum Ogólnokształcącego w Ornecie za pracę pt. "Droga do raju".

Drugą lokatę uzyskała Ewelina Tobisz z Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lidzbarku Warmińskim za zdjęcie pt. "Autostrada do nieba", a trzecie uczennica tej samej szkoły Oliwia Mrugała za fotografię "Kukurydziany szlak".

Komisja przyznała także wyróżnienia. Otrzymali je: Katarzyna Kowalczyk (Zespół Szkól Zawodowych CKU w Ornecie) za zdjęcie pt. "Wodna droga", Katarzyna Górecka z Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim (zdjęcie pt. Krajobraz nad jeziorem" oraz Jakub Pozarzycki (Zespól Szkół Ogólnokształcących w Lidzbarku Warmińskim) za fotografię pt. Pierwsze lądowanie na słońcu".

— Chcielibyśmy we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie kontynuować konkurs i w przyszłym orku wydać album z fotografiami przyrody naszego powiatu — powiedział podczas uroczystego podsumowania rywalizacji starosta Jan Harhaj.
lubCzytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages