Poniedziałek, 10 sierpnia 2020. Imieniny Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Pod Wysoką Bramą stanie wystawa zdjęć

2015-11-13 13:06:31 (ost. akt: 2015-11-18 15:07:52)
Milanówek

Milanówek

Pod Wysoką Bramą w Lidzbarku Warmińskim 20 listopada pojawi się wystawa fotografii. Ekspozycja będzie miała dwa tytuły - "Milanówek - podwarszawskie letnisko" i "A jednak jest Warszawa".

Pod Wysoką Bramą w Lidzbarku Warmińskim 20 listopada na zaproszenie burmistrza Lidzbarka Warmińskiego staną dwie wystawy fotografii zorganizowane we współpracy z Archiwum Państwowym w Warszawie, Miastem Milanówek oraz Stowarzyszeniem Konserwatorów Czasu .

Ekspozycja będzie miała dwa tytuły - "Milanówek - podwarszawskie letnisko" i "A jednak jest Warszawa". Podwarszawski Milanówek od lat jest miastem partnerskim Lidzbarka Warmińskiego, stąd współpraca i wzajemne promowanie obu miast.

Uroczyste otwarcie wystawy zaplanowano na 20 listopada w Oranżerii Kultury. Przyjedzie na nie między innymi burmistrz Milanówka Wiesława Kwiatkowska, Zastępca Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych Ryszard Wojtkowski oraz przedstawiciel Archiwum Państwowego
w Warszawie a zarazem Prezes Stowarzyszenia Konwertorów Czasu Monika Jurgo-Puszcz.

Wernisaż uświetni projekcja filmu "Warszawa 1935" oraz etiudy w wykonaniu Teatru Tańca Aleksandry Jaworskiej do wiersza Wisławy Szymborskiej "Nienawiść" i do utworu Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat".

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages